Wesele w plenerze – jak zorganizować?

Ślub w plenerze w połączeniu z uroczystością weselną stanowi dla wielu młodych par spełnienie marzenia. Złożenie przysięgi małżeńskiej w takich sprzyjających okolicznościach przyrody ma swój niepowtarzalny charakter. Organizacja wesela w plenerze różni się nieco od takiego, które jest organizowane w sali weselnej. Poniżej prezentujemy kilka wskazówek, które powinny ułatwić sfinalizowanie przygotowań!

1. Wesele w plenerze jak zorganizować?

2. Styl rustykalny uświetni wesele w plenerze

3. Zainwestujcie w wyjątkowe wesele na świeżym powietrzu – wspomnienia zostaną z Wami na całe życie!

Wesele w plenerze jak zorganizować?

Wesele plenerowe ma swój niepowtarzalny klimat. Zorganizowanie sesji zdjęciowej na świeżym powietrzu zaprocentuje w postaci naturalnych ujęć i wyjątkowego charakteru miejsca, w którym będzie się odbywać uroczystość ślubu i wesela.

W pierwszej kolejności warto wziąć pod uwagę prognozę pogody pamiętając przy tym, że np. lipiec stanowi jeden z najbardziej deszczowych letnich miesięcy. Zaleca się wówczas wynajem namiotu, który w razie nagłego załamania pogody będzie stanowił wyjście awaryjne i stworzy możliwość kontynuacji zabawy weselnej mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Styl rustykalny uświetni wesele w plenerze

Organizując wesele pod gołym niebem konieczny jest taki wybór miejsca, który nie tylko spełni Wasze oczekiwania dotyczące wystroju – warto pomyśleć o tym, aby zaproszeni goście nie mieli trudności w dotarciu do tego miejsca. W przypadku wesel w plenerze zaleca się także wybranie przewodniego stylu, w jakim będą przystrojone stoły. Elementy dekoracyjne w stylu rustykalnym cieszą się w przypadku takim plenerowych imprez ogromną popularnością. Najczęściej spotykane wówczas dodatki to np. trawa pampasowa w wazonach, serwety lniane, wszelkie roślinne dodatki i dekoracje z drewna. To wszystko idealnie wpisuje się w takie miejsce ceremonii na świeżym powietrzu. Taka aranżacja świetnie posłuży także jako tło do zdjęć. Z pewnością zaoferuje zupełnie inny klimat niż typowa sala weselna.

Zainwestujcie w wyjątkowe wesele na świeżym powietrzu – wspomnienia zostaną z Wami na całe życie!

Jeżeli jesteście na etapie planowania ślubu i wesela, nie lubicie powtarzalności i chcecie zapewnić sobie jak najlepsze wspomnienia z tej ceremonii – rozważcie wesele w plenerze. Składania przysięgi pod gołym niebem ma swój romantyczny klimat i z pewnością będzie nieść ze sobą ogromny ładunek pozytywnych odczuć niż w przypadku standardowych okoliczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *