Sprawdzone auta z gwarancją

Od samochodu wymagamy, aby był on bezpieczny, pewny, sprawdzony. Kupując to z drugiej ręki, nie chcemy żadnych „niespodzianek” i problemów z eksploatacją. Niestety zakup z drugiej ręki zawsze obarczony jest pewną dozą ryzyka. Decydując się na niego, warto więc wybierać samochody sprawdzone, z gwarancją. Daje to pewność, że będzie się z zakupu zadowolonym, a samochodem będzie jeździć się bezpiecznie. Zobacz, gdzie szukać używanych aut z gwarancją.

Czy można kupić używane auto z gwarancją?

W przypadku samochodu z drugiej ręki pewność, że pojazd jest sprawdzony, bezpieczny i skontrolowany to podstawa. Nikt bowiem nie chce nabyć takiego, w którym po tygodniu pojawią się usterki lub, którym nie bezpiecznie będzie wyjechać na drogę. Niestety nigdy nie można mieć pewności co do stanu technicznego, kupując auto z ogłoszenia czy na popularnych giełdach. Gwarancję uzyskać można natomiast na https://centrumwroclaw.pl/dwa/. Wynika ona z programu Das WeltAuto, który zabezpiecza przed ryzykiem związanym z kupnem auta używanego. Gwarancja udzielana jest przez producenta, czyli markę Volkswagena.

Na czym polega program Das Welt?

Das WeltAuto to program, który pozwala na zakup używanego samochodu, ale z gwarancją producenta. Zakupu można dokonać przy salonach BMW, Mercedes-Benz, Toyota, Volvo, Ford, Mazda, Opel, KIA, Citroen, Peugeot, Renault, Nissan, Mitsubishi, Fiat, dealerskich Volkswagena, Skody, Seata oraz Volkswagena Samochody Użytkowe. W ofercie znajdują się nie tylko modele pochodzące ze stajni niemieckiego potentata motoryzacyjnego, ale także z samochodu z logiem BMW, Toyota, Audi czy Hyundai. Większość pojazdów znajdujących się w ofercie to modele krajowe, w niewielkim stopniu dostępne są też te sprowadzane z zagranicy. Zakupu, mimo że jest on z drugiej ręki, nie należy się obawiać. W ramach programu Das WeltAuto wszystkie samochody są wnikliwie sprawdzane pod kątem stanu technicznego, historii i przebiegu. Aby ten mógł trafić do sprzedaży, musi przejść pomyślnie kontrole, która weryfikuje aż 117 istotnych punktów takich jak np. test drogowy, weryfikację stanu silnika i działanie elektroniki. W przypadku, gdy okazuje się, że jakikolwiek element nie działa, to zostaje wymieniony lub naprawiony.

Zalety programu

Największą zaletą programu Das WeltAuto jest roczna gwarancja. Obowiązuje ona przy samochodach nie starszych niż 7 lat i z przebiegiem maksymalnie 150 tys. km. Gwarancja udzielana w ramach programu pozwala na naprawianie pojazdu w dowolnym autoryzowanym serwisie marki na terenie całej Europy z użyciem oryginalnych części.

Oprócz samej gwarancji, na osoby chcące skorzystać z Das WeltAuto czekają również różnorodne możliwości finansowania zakupu, a także szereg dodatkowych uzgodnień. Tymi, które zasługują na wyróżnienie, jest możliwość skorzystania z jazdy próbnej lub doposażenia wybranego modelu. Istotną zaletą Das WeltAuto jest także opcja wymiany samochodu w przeciągu tygodnia, jeśli po przetestowaniu nabywca uzna, że woli inny model.

Warto też wspomnieć, że nabywca pojazdu przy zakupie otrzymuje pełną dokumentację, która została precyzyjnie sprawdzona. Dzięki temu ma się pewność, że w trasę wyruszy się sprawdzonym i bezpiecznym samochodem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *