Ochrona osób i mienia z ASCO Security

Bezpieczeństwo jest naczelną potrzebą zarówno jednostki, jak i całych grup społecznych. Poczucie spokoju i komfortu psychicznego umożliwia prawidłowe funkcjonowanie oraz gwarantuje możliwość optymalnego rozwoju. Z tego też względu każdy pragnie zapewnić maksymalne bezpieczeństwo nie tylko sobie, swoim bliskim, ale także zabezpieczyć gromadzone przez lata dobra materialne. Niestety nie na wszystko mamy bezpośredni wpływ i nie możemy przygotować się w pełni na każdą ewentualność. Z tego względu, chcąc skutecznie zadbać o bezpieczeństwo personalne oraz własnego mienia, warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji ochrony.

Pozwoli to z powodzeniem zabezpieczyć się na wypadek każdej, nawet najmniej spodziewanej sytuacji. Wybierając współpracę ze sprawdzoną firmą ochroniarską z długoletnim stażem, działasz prewencyjnie, dzięki czemu możesz skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo tego, co dla Ciebie najważniejsze.

ASCO Security to agencja ochrony z ponad trzema dekadami doświadczenia

Ochrona Wrocław to usługa, której poszukujesz? ASCO Security to profesjonalna agencja ochrony, dlatego posiada ofertę przeznaczoną zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla Klientów biznesowych – firm, instytucji czy banków. ASCO przez ponad 30 lat ciągle poszerza własne kompetencje oraz poszukuje coraz to nowocześniejszych rozwiązań. Filia firmy mieści się również w miejscowości Łomianki pod Warszawą rozciągając obszar świadczonych usług ochrony na stolicę i okoliczne miejscowości.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa zagwarantowany jest przez bogate doświadczenie, które pozwoliło na zdobycie nowych umiejętności w zakresie ochrony obiektów, innowacyjne, dokładne, wydajne i skuteczne systemy monitoringu oraz szeroką, odpowiednio wykwalifikowaną kadrę branżowych pasjonatów. Na samym początku współpracy, ASCO Security podejmuje się wnikliwej analizy potencjalnych zagrożeń. Ma to za zadanie dobranie w jak najlepszy sposób metody ochrony w postaci pakietu niezbędnych działań. Co więcej, ostateczna wycena usługi uzgadniana jest z Klientem – tak, aby odnaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.

cupra

Kompleksowa oferta ochrony od ASCO Security

Agencja ochrony ASCO Security zapewnia szeroki zakres świadczonych usług, dzięki czemu w jej ofercie każdy z klientów z pewnością znajdzie coś, czego aktualnie poszukuje. ASCO oferuje między innymi:

 • Systemy alarmowe – różnorodne warianty systemów alarmowych wyposażonych w dodatkowe czujniki – począwszy od tych podstawowych, a skończywszy na najbardziej zaawansowanych: przeznaczone do gospodarstw domowych i firm, przewodowe oraz bezprzewodowe, czujniki dymu lub czadu czy stłuczonej szyby, zalania pomieszczenia.
 • Monitoring systemów alarmowych – monitoringi wizyjne i systemy kamer w połączeniu z zestawem systemów alarmowych – wszystkie nadzorowane są przez grupę ekspertów w jednym z najnowocześniejszych centrów monitoringu w Polsce.
 • Video Dozór – innowacyjny system ochrony i monitoringu, który na bieżąco dozoruje wszelkie zmiany w otoczeniu, kontrolowany jest on przez człowieka we współpracy ze sztuczną inteligencją, dzięki czemu gwarantuje skuteczność na najwyższym możliwym poziomie przez całą dobę ( więcej na: https://www.ascosecurity.pl/uslugi/video-dozor ) .
 • Systemy kamer CCTV – umożliwia on obserwację monitorowanych obiektów w czasie rzeczywistym, a także odtworzenie nagrania w późniejszym czasie ( więcej na: https://www.ascosecurity.pl/uslugi/systemy-kamer-cctv ).
 • Mobilna wieża do monitoringu – mobilna stacja monitoringu z autonomicznym zasilaniem. Wyposażona jest w możliwość implementacji rozszerzenia kamer monitorujących w postaci Video Dozoru, pozwalając na zmianę obserwowanych obiektów w krótkim czasie.
 • Monitoring pożarowy – umożliwia skuteczny monitoring pożarów, będąc bezpośrednio połączonym z siedzibą Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, co pozwala na szybką reakcję w odpowiednim czasie.
 • Ochrona fizyczna i usługi portierskie – obsługa portierni chronionego obiektu oraz możliwość wynajęcia ochroniarza.
 • Systemy inteligentnego domu – szerokie możliwości sterowania parametrami swojego mieszkania (w tym czujniki, systemy alarmowe, systemy nawadniające ogród).
 • Ochrona osobista VIP – przeznaczona dla podmiotów wymagających wsparcia w formie logistycznej, a także ochrony (zarówno trwałej, jak i okresowej).
 • Transport wartości i asysty – usługi obejmujące przechowywanie i transport gotówki, na przykład inkasa gotówkowe, konwoje czy asysty, a także transporty przy pomocy odpowiednio wyposażonych, nowoczesnych urządzeń.
 • Konserwacja systemów alarmowych – prace konserwacyjne systemów alarmowych oraz ich ewentualna naprawa.

Postaw na sprawdzoną firmę

ASCO Security zapewnia najwyższy poziom ochrony dla każdego z Klientów, świadcząc szeroki zakres profesjonalnych usług. Aktywnie korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i stara się dostosować do potrzeb wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeśli bezpieczeństwo jest dla Ciebie priorytetem, postaw na sprawdzoną agencję z wieloletnim doświadczeniem w branży. Skontaktuj się z doradcą ASCO oraz dowiedz się, dlaczego warto spróbować i poznaj warunki umowy. Wybierz pełną ochronę tego, co dla Ciebie najważniejsze – wybierz ASCO Security!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *