Lifting biustu nićmi

Tak jak każda część ciała, również piersi ulegają procesom starzenia, a w związku z tym stają się bardziej wiotkie i obwisłe. Niektóre panie niekoniecznie chcą, aby ich piersi tak wyglądały. Dlatego poszukują zabiegów, które pomogą im odmłodzić biust. Jedną z tego typu procedur jest lifting biustu nićmi. To zabieg małoinwazyjny, który daje doskonałe efekty podniesienia piersi. Na czym polega? Przeczytaj!

Na czym polega lifting biustu nićmi?

Jest to nic innego jak podniesienie piersi za pomocą nici liftingujących. Zabieg ten wykonuje się szczególnie często u pań, które dawniej karmiły piersią i po zakończeniu karmienia zauważyły, że ich piersi opadły. To również popularna procedura u kobiet, które straciły dużo na wadze i w związku z tym ich piersi stały się obwisłe. Podczas zabiegu lekarz wykonuje tylko kilka nacięć, poprzez które wprowadza nici. Jedna, główna nić prowadzona jest do obojczyka i do niej przymocowane są pozostałe nici, tworząc specjalną „siatkę” podtrzymującą tkanki piersi. W ten sposób tworzy się tzw. podskórny biustonosz, a pierś zostaje podniesiona na właściwe miejsce. Zabieg ten wykonuje się u kobiet, które posiadają biust do niedużego C.

Dlaczego wybrać lifting biustu nićmi?

Jest to procedura dużo mniej inwazyjna w porównaniu do zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Po liftingu biustu nićmi nie trzeba przechodzić długiego i skomplikowanego procesu rekonwalescencji. Należy jednak pamiętać, aby przez 3 miesiące po zabiegu nosić specjalny modelujący i podtrzymujący biustonosz. Przez 4 tygodnie powinno się również zrezygnować z aktywności fizycznej. Lifting biustu nićmi to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą lub nie mogą korzystać z implantów piersi. Jest to zabieg bez użycia skalpela. Co ciekawe, zabieg ten można wykonać również u kobiet, które wcześniej powiększały piersi implantami.

Zalety liftingu biustu nićmi

Jest to procedura, która daje szybkie i przede wszystkim bardzo przewidywalne efekty. To duża zaleta dla pań, które nie chcą przechodzić operacji z obawy o nieprzewidywalny rezultat. Piersi po zabiegu mają ten sam rozmiar, ale są podniesione i zliftingowane. Zabieg jest bezpieczny, przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym. Mała inwazyjność liftingu biustu nićmi sprawia, że po zabiegu tak naprawdę pozostają tylko niewielkie, punktowe blizny, które po zagojeniu są mało widoczne.

Podniesienie piersi

Lifting piersi za pomocą nici to zabieg, który tworzy trwały podskórny biustonosz. Dzięki niemu biust zdecydowanie się odmładza, piersi są wymodelowane i podniesione. Taka bezoperacyjna metoda to ukłon dla kobiet, które na nowo chcą się cieszyć jędrnym biustem, ale bez konieczności przechodzenia uciążliwej operacji plastycznej. Jeśli chcesz odmienić wygląd swoich piersi, warto udać się na konsultację, aby lekarz ocenił czy lifting biustu nićmi jest właściwą metodą także w twoim przypadku. Bez obaw! Nici stosowane podczas zabiegu są znane od lat i z powodzeniem wykorzystywane także w innych procedurach liftingujących na obszarze ciała i twarzy.

Źródło: https://drwitwicki.pl/zabiegi/piersi/podniesienie-piersi-nicmi-aptos-podskorny-biustonosz/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *