Lab Med – laboratorium medyczne z Kępna

Podczas prowadzenia badań kontrolnych i nie tylko, często poszukujemy odpowiedniego laboratorium medycznego, w którym zostaniemy potraktowani profesjonalnie i będziemy mogli wykonać szereg różnorodnych badań krwi i nie tylko. Szukając takiego laboratorium w województwie wielkopolskim, warto zwrócić uwagę na Lab- Med Kępno.

morfologia

Jakie badania wykonasz w laboratorium LAB MED?

Kępno to małe miasto w województwie wielkopolskim, nie oznacza to jednak, że pacjenci z małego miasta nie potrzebują solidnego i profesjonalnego laboratorium medycznego. Lab – Med Kępno, to miejsce, gdzie możemy wykonać wiele szczegółowych badań począwszy od pobrania próbek krwi do badań morfologicznych, po badania DNA.

Pełen zakres badań Lab – Med Kępno podzielony jest na swoiste działy, a w nich badania szczegółowe. Lab – Med posiada rzeczywiście szeroki wachlarz badań, które można wykonać każdego dnia. Badania, które możemy zrobić w Lab – Med są szczegółowo opisane, mamy zatem wiedzę, czego dotyczą, możemy zapoznać się z treścią, by dowiedzieć się jakich badań potrzebujemy, jeśli chcemy zbadać wątrobę a jakich, jeśli chcemy zbadać tarczycę.

Na stronie placówki jaką jest Lab – Med badania są opisane, przedstawione szczegółowo, a więc każdy i straszy i młodszy ma do nich dostęp. Takie informacje powinien mieć każdy przed przystąpieniem do badań. Jeśli chodzi o listę badań jakie wykonuje placówka Lab – Med, to rozróżnia się 8 działów:

 1. Analityka ogólna i hematologia
 2. Biochemia
 3. Koagulologia i serologia
 4. Hormony
 5. Markery nowotworowe
 6. Infekcje
 7. Autoimmunologia
 8. Mikrobiologia

W powyższych działach laboratorium Lab – Med Kępno, można wykonać następujące badania:

 • badanie moczu
 • badanie krwi
 • badanie kału
 • rozmaz krwi
 • biochemia
 • badania serologiczne
 • badania hormonalne
 • markery nowotworowe
 • badania autoimmunologiczne
 • anty TPO
 • anty CCP
 • glukoza
 • próby wątrobowe

W laboratorium Lab Med można wykonać również specjalistyczne pakiety badań. Pakiety, czy innymi słowy panele badań, które pozwolą na określenie ogólnego stanu zdrowia, a także pracę najważniejszych organów. To dzięki badaniom przeprowadzonym w Lab – Med możemy określić stan narządów, szybko skonsultować się z lekarzem i zacząć odpowiednie leczenie, jeśli coś okaże się nie tak z naszymi wynikami. Istnieją przypadki, w których należy działać bardzo szybko, a są również takie, w których okazuje się, że jesteśmy zdrowi jak ryby. Lab – Med Kępno, pozwala na sprawdzenie naszego stanu zdrowia i szybkie określenie w jakim jesteśmy stanie, pozwala na profilaktyczne działanie.

Jeśli w badaniach wyjdzie nam wysoki wynik cukru we krwi, wiemy już, że najwyższy czas wprowadzić dietę do swojego życia. Lab – Med Kępno pozwala na szybkie reagowanie. Jeśli więc chcemy wykonać badania krwi Kępno, to możemy się zgłosić jak najszybciej do Lab – Med. Dbając o zdrowie, powinniśmy pamiętać, że, aby uniknąć zawrotów głowy i omdleń musimy robić morfologię, ale i badania uzupełniające, które oferuje laboratorium. Świetnym rozwiązaniem dla wczesnego wykrycia nowotworu są badania DNA wykonywane w Lab- Med Kępno.

lab med kępno

Opinie o laboratorium medycznym LAB MED Kępno

Chcąc wykonać badania krwi Kępno, powinniśmy skorzystać z usług profesjonalistów. Takimi profesjonalistami są pracownicy laboratorium medycznego Lab – Med, którzy pracują na świetne opinie o placówce. Nie dość, że placówka oferuje szereg badań szczegółowych, po które możemy sięgnąć właściwie każdego dnia, to dysponuje również świetnej jakości aparaturą, a badania są wykonywane z dokładnością i profesjonalizmem.

Dzięki takiemu podejściu Lab – Med, ma świetne opinie wśród pacjentów Kępna i nie tylko. Laboratorium jest również popularne ze względu na wiarygodność wyników badań i gwarancję, że są zgodne z rzeczywistością. Nie tylko świetny sprzęt zasługuje na bardzo dobre opinie. To również zespół wykwalifikowanych fachowców przyciąga szerokie grono pacjentów do laboratorium. Powodem, dla którego pacjenci są tutaj w licznym gronie, jest także atrakcyjny pakiet badań, jaki oferuje Lab – Med Kępno. Co ważne, badania są wykonywane bardzo sprawnie, a wyniki otrzymywane szybko, można powiedzieć nawet tego samego dnia. Mimo, pandemii, która dotknęła również i nasz kraj, laboratorium działa sprawnie i bezpiecznie dla pacjentów. Sprzęty są dezynfekowane, tak samo jak i pomieszczenia czy dłonie pracowników. Wszystkie badania odbywają się w czystych i sterylnych warunkach. Ponad to, pacjenci, mogą się udać do Lab – Med Kępno, tylko w celu pobrania krwi, a wyniki obejrzeć online.

Jest to wygodne rozwiązanie dla każdego, kto woli „zostać w domu”. Ostatnią kwestią, która może wpłynąć na pozytywne opinie o laboratorium jest cena badań. Ceny w Lab – Med są przystępne, nie straszą, a cennik dopasowany jest do kieszeni każdego pacjenta. Coś co jeszcze można powiedzieć o Lab – Med Kępno, to to, że głównym celem laboratorium jest wprowadzenie prozdrowotnych działań, dzięki którym społeczeństwo ma większe szanse zadbać o swoje zdrowie.

Badania często prowadzą do zmiany nawyków żywieniowych, stylu życia na lepsze, zdrowsze, bogatsze dla organizmu. W Lab – Med Kępno, można kupić również zdrowe produkty Duo Life, które w swoim składzie mają ogromną ilość prozdrowotnych substancji, który pozytywnie wpływają na organizm człowieka. Prócz tego, warto powiedzieć kilka słów na temat paneli przygotowanych przez Lab – Med Kępno dla pacjentów. Otóż panele są dostępne w szerokiej formie, znajdą się tam prócz panelu podstawowego, również panel bezpieczna ciąża, panel dla mężczyzn 40+, panel dla sportowców, pakiet fitness, wątrobowy i kardiologiczny, oraz wiele innych, które mogą wspomóc diagnozowanie danego pacjenta w sposób indywidualny.

Przeczytaj również wpis: jak złożyć donos do nadzoru budowlanego!

laboratorium medyczne

Lab – med Kępno – godziny otwarcia placówki

Laboratorium Medyczne LAB-MED jest otwarte dla swoich pacjentów w godzinach od 7:00- 15:00, ale co najlepsze działa również w soboty! Jeśli więc w tygodniu brak nam czasu na zrobienie choćby podstawowych badań, możemy skorzystać z wizyty również w sobotę. Wówczas Lab – Med jest otwarte 7:00-12:00. Pobieranie krwi natomiast obywa się od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 10:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *