Iwona Burnat – Poznaj wiek i życiorys żony Hollywood!

Dziś dzięki internetowi i telewizji mamy okazję poznać wiele barwnych postaci i osobowości polskiego i zachodniego show biznesu. Śledzimy z zainteresowaniem ich poczynania, losy i życie codzienne. Dla jednym te osoby są idolami, dla innych wręcz przeciwnie. Są jednak takie osoby, które wzbudzają sympatię widzów programów, reality show i seriali czy filmów już od samego początku. Taką osobą jest między innymi Iwona Burnat, a właściwie Iwona Benjamin, która zasłynęła podczas popularnego programu „Żony Hollywood”. Widzowie od początku darzą ją sympatią i tak pozostaje do dziś, choć od emisji pierwszego odcinka programu minęło już sporo lat.

Kim jest Iwona Burnat?

Program „Żony Hollywood”, w którym bierze udział Iwona Burnat, to telewizyjne show, o bardzo charyzmatycznych kobietach, które żyją na co dzień w Los Angeles i wiodą bardzo dostatnie i próżne życie. Mają za zadanie w programie pokazać sposób na tak zwany American Dream, o którym marzy wiele osób. Są to Polki mieszkające za granicą i jedną z tych pięknych, charakternych kobiet jest Iwona Burnat. Ta piękna Polska urodziła się w Chicago, ale jej rodzice są rodowitymi Polakami, stąd jej nazwisko Iwona Burnat, lecz Iwona wyszła za mąż i jej nazwisko obecne do Benjamin, choć Iwona znana jest ze swego nazwiska rodowego.

Wiele informacji na temat Iwony Burnat, dowiemy się z prasy, kobiecych pisemek, internetu i telewizji. Do Żon Hollywood Iwona Burnat dołączyła trochę później niż inne uczestniczki, ale od początku widzowie zaczęli darzyć ją sympatią. O Iwonie Burnat wiemy wiele, na przykład to, że jest właścicielką ekskluzywnego salonu dla psów, który oferuje im szerokie usługi. Jej inspiracją do założenia tego typu biznesu jest jej pies Toby, w którym Iwona bezgranicznie się zakochała. Klientami salonu Iwony Burnat są w szczególności pupile wielkich gwiazd kina, a Iwona swój biznes prowadzi w Los Angeles.

Salon Iwony prowadzony jest z powodzeniem, a sama właścicielka, mówi, że zawsze chciała mieć kontakt ze zwierzętami, ponieważ tak została wychowana, a teraz przekuła to w lukratywny interes. Do salonu gwiazdy przychodzą bardzo popularni aktorzy i aktorki wraz ze swoimi pupilkami. Iwona uchodzi za osobą wesołą, zadowoloną ze swego życia, jest szczęśliwą mężatką i ma za sobą również udział w programie Ameryka Express wraz ze swym mężem Reggim Benjaminem.

Iwona Burnat – wiek gwiazdy

Mimo, że o słynnej żonie Hollywood wiemy już wiele, to nie dowiemy się zbyt dużo o wieku Iwony Burnat, ponieważ bohaterka programu postanowiła skrzętnie ukrywać rok swoich urodzin. Przeczytać możemy natomiast, że jest to 7 września i na tym nasza ciekawość musi poprzestać. O wieku Iwony Burnat brak również informacji w wikipedii. Próżne, więc, może okazać się przekopywanie Internetu w celu poznania wieku Iwony Burnat.

Iwona Burnat jako żona Hollywood!

Iwona Burnat pojawiając się w programie Żony Hollywood właściwie od razu zdobyła serca widzów. Ta szczupła, piękna blondynka okazała się bardzo pogodną i miłą osobą, z lekko zakręconą duszą. Wraz ze swym mężem Reggim Benjaminem postanowili pokazać ich życie na co dzień w Los Angeles i jak się okazało, od razu przypadli do gustu widzom znanego programu. Iwona, zdobyła serca szczególnie swoją miłością do pupilków, ale również łamaną polszczyzną, która brzmi naprawdę bardzo zabawnie.

Niegdyś przez to porównywana była do innej słynnej celebrytki, ale widzowie szybko zauważyli jej oryginalność i osobliwy styl bycia. Cechą Iwony jest jej miłość do zwierząt, szczególnie do Toby’ego i Pucci’ego. Są to psy Iwony, dla których urządza przyjęcia, zabiera na czerwony dywan, są to psy żyjące życiem, o którym chyba marzą wszystkie czworonogi, a najważniejszą informacją jest to, że psy Iwony zostały przez nią adoptowane. Iwona Burnat wykazała się wielkim, dobrodusznym sercem i jak sama mówi, zwierzęta zostały uratowane. Iwona w programie opowiada o swoim życiu, wiemy, że urodziła się w Chicago w rodzinie polskich emigrantów z Tarnowa, a w Polsce była tylko raz, jako mała dziewczynka i nawet tego nie pamięta.

Dziś ma okazję występować i udzielać wywiadów w polskiej telewizji i jak widać zaskarbiła sobie serca Polaków w różnych regionach. Należy dodać, że Iwonie przyniósł sławę fakt, iż jest wielką stylistką psów gwiazd, dzięki temu poznała wielu znamienitych aktorów i celebrytów z Hollywood i chętnie fotografuje się z nimi na ściankach, a także przyjaźni w życiu prywatnym.

Wraz ze swym mężem tworzą niezwykle zgodną, sympatyczną i wesołą parę. Prowadzą wspólny psi biznes również w Polsce, ale główny dochód przeznaczają na cele charytatywne, czyli ratowanie bezdomnych i opuszczonych psów. To piękny gest ze strony Iwony Burnat i jej męża Reggiego.

Spektakularne metamorfozy Iwony

Iwona Burnat, potrafi zaskakiwać. Charyzmatyczna Polka, jaką jest Iwona, zaprezentowała swoją metamorfozę. Iwona Burnat znana jest ze swych platynowych włosów i mocnego makijażu na oczach. Iwona po raz kolejny zaskoczyła pozytywnie swoich fanów przygotowując dla nich spektakularną metamorfozę i z platynowej blondynki stała się dziewczyną o mocno brązowych włosach! Fani zastanawiali się, co z jej charakterystycznym kolorem włosów, ale Iwona zapewniła ich, że to tylko peruka.

Nie zmienia to jednak faktu, że Iwona lubi zaskakiwać i kolejnym miłym i zabawnym jednocześnie zaskoczeniem było nagranie wspólnego singla wraz z mężem pod tytułem „Going Crazy”, w którym Iwona nagrała wstawki swoją łamaną polszczyzną. Jej mąż, który jest zresztą muzykiem i wielką gwiazdą w Indiach, śpiewa zaś, że szaleje za nią i traci dla niej głowę. Hit, spodobał się internautom i wzbudził zainteresowanie w serwisie YouTube. Muzyka jest skoczna, można powiedzieć klubowa, więc hit jest rytmiczny i wpada w ucho.

Iwona Burnat potrafi zaskoczyć również ciekawymi kreacjami i dodatkami. Zawsze jest oryginalna i niepowtarzalna. Natomiast to, że Iwona potrafi zaskoczyć, nie oznacza, że lubi ze swym wyglądem eksperymentować. Zazwyczaj prezentuje się w krzykliwych kolorach, które uwielbia i swoich blond włosach zarówno na czerwonym dywanie, jak i mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *