Jaka galanteria do stylizacji biznesowych?

Stylizacje biznesowe są naszą swoistą wizytówką w pracy i podczas spotkań zawodowych. Dlatego warto o nie zadbać w szczególny sposób, biorąc pod uwagę również dodatki.

Portfele prezentujące się elegancko podczas spotkania

Podczas zawodowych spotkań, lunchy będziemy płacić na przykład za posiłek. Jeśli zapraszamy naszego partnera biznesowego do restauracji wypada uiścić rachunek, najlepiej w taki sposób, aby nie wskazywać kwoty. Dlatego bardzo eleganckim rozwiązaniem będzie płatność kartą. Warto wobec tego zainwestować w portfel skórzany, z którego wyciągniemy kartę płatniczą. Byle jaka, źle odszyta portmonetka z pewnością kłóciłaby się z naszym biznesowym wizerunkiem.

Dla Panów dobrym wyborem będzie niewielkich rozmiarów portfel skórzany, taki, który zmieści się w wewnętrznej kieszeni marynarki, nie wypychając jej. W przypadku Pań sprawdzi się również duży portfel damski – kobiety zazwyczaj mają ze sobą torebki, które zmieszczą tego rodzaju galanterię skórzaną.

Niezależnie od tego, jak pojemny portfel wybierzemy, zaopatrzmy się również w wizytownik. Wyciągnięcie z niego wizytówki będzie znacznie elegantszą opcją niż wyjęcie jej z portfela.

Torebki, które będą pasować do damskich stylizacji

Wyżej wspomniano o damskich torebkach. W przypadku tego akcesorium także najlepszym wyborem będzie dobrze odszyta skóra. Jakiego rodzaju torebkę dopasować do biznesowych stylizacji? Elegancką opcją jest zawsze klasyka. Świetnie sprawdzą się torebki pikowane. Do damskich garniturów i sukienek pasować bedą listonoszki w tym stylu lub torebki na krótkiej rączce. Pomieszczą one duży portfel damski, drobiazgi takie jak szminka czy klucze oraz telefon komórkowy. Jeśli decydujemy się na klasyczne fasony, dobrze jest też wybierać klasyczną kolorystykę. Czerń, ciemny brąz lub odcienie beżu będą zgrywać się z business lookiem.

Etui na dokumenty – wyraz szacunku do klienta

Jeszcze jednym dodatkiem z kategorii galanteria skórzana, o którym warto pomyśleć jest etui na dokumenty. Jeżeli na spotkanie zabieramy umowy, konspekty, projekty, warto przynieść je w etui, które będzie się prezentować znacznie lepiej niż papierowa teczka. Elegancja podczas spotkania z klientem czy partnerem biznesowym świadczy o naszym stosunku do niego i może wpłynąć na nasz wizerunek.

Jeśli chcemy kupić wysokiej jakości portfel skórzany, torebki pikowane lub etui na dokumenty, warto odwiedzić sklep z galanterią skórzaną Skorzany.com. W bogatym asortymencie z łatwością znajdziemy idealne dodatki do biznesowych stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *