Co wyróżnia farby do włosów Color&Soin?

W trosce o zdrowie i kondycję włosów oraz bezpieczeństwo skóry głowy najlepiej wybierać naturalne produkty do pielęgnacji i koloryzacji. W przypadku farb do włosów, znalezienie farby, która nie szkodzi włosom, a jednocześnie daje nienaganne pokrycie może wydawać się trudne. A gdyby tak farba pokrywała 100% siwych włosów, nadawała włosom intensywny kolor i blask oraz była pozbawiona typowych składników chemicznych? Właśnie takie są opracowane we Francji farby Color&Soin.

Jak działają farby Color&Soin?

Color&Soin to farby nr 1 w aptekach we Francji. Przy opracowywaniu ich składu wzięto pod uwagę zarówno czynnik bezpieczeństwa, jak i efektywności. Produkty zostały tak opracowane, by mogły ich używać nawet osoby z wrażliwym skalpem bądź skórą alergiczną. Stąd brak tak typowych składników, jak amoniak, parabeny, silikon, hydrochinon czy rezorcyna. Farby mają wysoką zawartość czystego barwnika oraz liczne ekstrakty roślinne, które mają zarówno chronić, jak i odżywiać włosy. Receptury zostały opracowane przez francuskich ekspertów do koloryzacji. W gamie produktów są również kosmetyki do pielęgnacji, które przedłużają trwałość koloru, i wzmacniają włókno włosa. Wszystkie są łagodne dla skóry głowy.

Zalety koloryzacji Color&Soin

Farbowanie włosów z użyciem produktów Color&Soin ma wiele zalet:

  • Farby zawierają liczne składniki pochodzenia naturalnego o działaniu odżywczym, wzmacniającym i regenerującym. Są to m.in. eukaliptus, rozmaryn, soja, pszenica, kokos.
  • Dzięki proteinom pszenicy farby regenerują uszkodzenia włosów powstałe np. na skutek inwazyjnych zabiegów fryzjerskich.
  • Ryzyko reakcji uczuleniowej jest znacznie niższe niż przy tradycyjnych farbach drogeryjnych.
  • Produkty są przeznaczone do domowej koloryzacji. Instrukcja ich użycia jest jasna i bardzo prosta, dlatego z farbowaniem poradzą sobie nawet niedoświadczone osoby.
  • Dzięki wysokiej zawartości czystego pigmentu, farby świetnie pokrywają siwe włosy.
  • Paleta odcieni jest bogata i różnorodna.
  • Każde kolejne farbowanie wzmacnia i odżywia włosy, dlatego farby nie tylko nie niszczą włosów, ale pozwalają im się odbudować.

Color&Soin to farby dostępne w aptekach (stacjonarnych i internetowych), co również świadczy o ich jakości. Są chętnie wybierane przez wszystkich, którzy cenią naturalność produktów koloryzacyjnych/pielęgnacyjnych, a także wszystkich którzy mają negatywne doświadczenia z tradycyjną koloryzacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + dwa =