Pomoc frankowiczom

Kredyty frankowe, które były przedstawianie jako bardzo atrakcyjna opcja dla wielu okazały się wielkim problemem finansowym, który nadal się ciągnie. Obecnie jednak są firmy, które oferują pomoc frankowiczom.

Jak uwolnić się od umowy kredytowej we frankach?

Unieważnienie umowy kredytowej jest możliwe poprzez skierowanie do sądu umowy przeciwko bankowi, który wydał kredyt frankowy. Jest to możliwe, ponieważ w momencie kiedy klienci zawierali umowę kredytową w bankach te milczały o istniejącym ogromnym ryzyku strat, które potem okazały się faktycznymi i zadłużyły miliony frankowiczów,

Umowy kredytowe mogą zostać podważone warto jest jednak przy tym skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Możliwe wyjścia w sprawach frankowych

Podważenie umowy kredytu ma prawne podstawy. Dzięki temu można starać się o odfrankowienie kredytu, czyli uznanie jego zawartość za pierwotnie zawartego w złotówkach lub unieważnienie całej umowy kredytu frankowego.

Unieważnienie umów kredytowych we frankach jest najkorzystniejsze, ponieważ niweluje również powstałe odsetki oraz zadłużenia, a kredytobiorca odzyskuje też procent kredytu, który dotychczas spłacił bankowi.

Odwalutowanie kredytu, czyli uznanie umowy za zawartą we frankach, powoduje anulowanie zmieniającego się zadłużenia wynikającego ze salda kapitału we frankach. To właśnie w tym zawiera się ogromna kwota, która jest źródłem finansowego zadłużenia kredytobiorców oraz niespłacalności umowy z bankiem.

Obecny kredyt ujęty w złotówkach okazuje się bardzo atrakcyjny, ponieważ obliczany jest proporcjonalnie do okresu, w którym obowiązuje umowa. Wiązać się to może z powstaniem nadpłat, które będą należeć się kredytobiorcy.

Profesjonalna pomoc w kwestiach kredytowych

Wygrana w sporach z bankiem jest możliwa, jednak wymaga znajomości zawiłości prawnych oraz zmieniającej się sytuacji z frankiem. Dlatego warto jest udać się o po profesjonalnym pomoc.

Kancelarie prawne, które dysponują wieloletnim doświadczeniem z wytaczaniem sporów przeciwko bankom mają większe szanse na powodzenie niż przeciętna osoba bez znajomości.

W przypadku kiedy zgłosimy się w takie miejsce nasza sprawa zostanie indywidualnie rozpatrzona. Ocenione będą realne szanse na powodzenie oraz przeanalizowanie zosatnie, która droga domagania się o unieważnienie umowy będzie najlepsza w naszym przypadku.

Kancelaria prawna da realną pomoc frankowiczowi w całym procesie wytaczania sporu z bankiem. Pełne zaangażowanie prawników zmniejszy ryzyko niepowodzenia oraz pomoże doprowadzić sprawę do satysfakcjonującego rozwiązania.

Wejdź na stronę kancelarii prawnej https://rachelski.pl/kredyty-frankowe/ i dowiedz się więcej szczegółów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *