Nowoczesne umywalki podwójne, które wyróżniają się wyjątkowym designem i komfortem codziennego użytkowania

Podczas projektowania łazienki o większych wymiarach możliwość zakupu umywalek podwójnych dla wielu osób okazuje się dużą poprawą komfortu codziennego korzystania z łazienki. Dzięki temu, że wyróżniają się one przemyślaną konstrukcją, pozwalają na wygodne dbanie o higienę osobistą dwóm osobom jednocześnie, co zapewnia większą oszczędność czasu w przypadku łazienek przeznaczonych dla par lub dla dwójki dzieci. Ponadto umywalka podwójna, która pojawia się między innymi w ofercie marki Laufen, charakteryzuje się niepowtarzalnym designem dodającym łazience wyrazu i jednocześnie gwarantującym jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Dlatego warto zapoznać się z umywalkami podwójnymi z takich kolekcji jak Sonar czy Palomba i odkryć ich wszystkie wyjątkowe zalety.

Umywalka podwójna z kolekcji Sonar – harmonijne połączenie nowoczesności z naturą

Proponowana przez markę Laufen kolekcja Sonar to wyjątkowy projekt Patricii Urquioli, która w 2015 roku znalazła się na liście stu topowych projektantów ogłoszonych przez międzynarodowy magazyn poświęcony architekturze – The Wallpaper. Ponadto współpracowała z jednymi z najważniejszych marek, takich jak Kartell, Louis Vuitton czy Alessi, co pozwoliło jej poznać najnowsze światowe trendy i nieprzemijające w architekturze inspiracje. Dlatego kolekcja Sonar spotkała się z dużym uznaniem klientów i stała się idealnym wyborem dla osób poszukujących przemyślanych oraz świetnie prezentujących się rozwiązań do swojej łazienki.

Wspomniana kolekcja Sonar powstała z inspiracji falami dźwiękowymi tworzącymi się pod powierzchnią wody i z oryginalnego pomysłu, by przenieść wyjątkową echolokację do wnętrz nowoczesnych łazienek. Efektem są delikatne, opływowe umywalki, które występują zarówno w wersji gładkiej, jak i ozdobionej starannie wykonanymi ryflowaniami. Stworzenie tak subtelnych i jednocześnie wytrzymałych umywalek stało się możliwe za sprawą wykorzystania innowacyjnego materiału SaphirKermik®, który zrewolucjonizował rynek wyposażenia łazienek. Dzięki temu, że pozwala on na stworzenie umywalek o niezwykle cienkich ściankach, które mimo to nie tracą na swojej trwałości, kolekcja Sonar wzbudza zachwyt u osób poszukujących minimalistycznych i wysoce estetycznych elementów wyposażenia łazienki.

Nowoczesna umywalka podwójna, która pojawia się w kolekcji Sonar, występuje w wersji gładkiej i ryflowanej w rozmiarze mierzącym 100 cm szerokości oraz 37 cm głębokości. Takie wymiary pozwalają dwóm osobom na komfortowe korzystanie z umywalki podzielonej delikatną ścianką na dwie osobne komory utrzymane pod kątem zapewniającym sprawne spływanie wody. Warto przy tym wspomnieć, że klienci mogą zdecydować się na umywalkę podwójną pokrytą specjalną powłoką Laufen Clean Coat, która uszlachetnia powierzchnię ceramiki i pozwala na łatwiejsze spłukiwanie zabrudzeń czy bakterii. Ponadto w ofercie marki Laufen umywalka podwójna występuje zarówno w kolorze klasycznej, jak i matowej bieli.

Wyjątkowe asymetrie w Palomba Collection – dlaczego warto zdecydować się na umywalki podwójne z tej kolekcji?

Palomba Collection to wyjątkowy efekt współpracy dwóch uznanych projektantów – Ludovici i Roberta Palomba. Cechą, która jako pierwsza zwraca na siebie uwagę w tej kolekcji, są między innymi asymetryczne kształty poszczególnych wyrobów, które powstały z inspiracji żywiołami, naturą i emocjami. Dlatego Palomba Collection to niezwykle ciekawa interpretacja designu, w którym bardzo ważną funkcję odgrywa geometria. Mimo to umywalka podwójna wyróżnia się zachowaniem harmonii, która pięknie uzupełnia wnętrza łazienek i sprawia, że stają się one idealnym miejscem nie tylko do zadbania o higienę, ale także do relaksu oraz odprężenia.

W przypadku umywalki podwójnej z kolekcji Palomba klienci również mogą zdecydować się na model z powłoką Laufen Clean Coat®, która pozwala na łatwiejsze utrzymanie łazienki w czystości. Ponadto umywalka podwójna wyróżnia się nieco większą szerokością wynoszącą 160 cm, co stworzyło możliwość wykonania funkcjonalnych półek odstawczych świetnie sprawdzających się jako miejsce na kosmetyki czy różnego rodzaju akcesoria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *