Najbardziej popularna dieta pudełkowa sirt!

Jeśli marzy ci się zgrabne ciało, szczupła sylwetka i chcesz skorzystać z diety, którą stosowała Adele, wybierz dietę pudełkową sirt. Dieta ta stała się bardzo popularna właśnie za sprawą zdumiewającej przemiany wokalistki Adele, która dzięki niej schudła aż 44 kilogramy! Sprawdź, jakie panują w tym żywieniu zasady.

Spektakularny wygląd Adele – na czym polega dieta sirt?

Adele należała do osób ze sporą nadwagą i dopiero sirt spowodowała, że jej wygląd tak znacząco uległ poprawie. Na czym polega dieta sirt?

Podstawą odżywiania w diecie sirt jest spożywanie przeciwutleniaczy i produktów sirtuinowych. Dzięki takiemu połączeniu następuje korzystny wpływ na metabolizm i dzięki temu organizm zaczyna zrzucać zbędne kilogramy. Dodatkowo polifenole roślinne opóźniają efekty starzenia, co oczywiście ma niebagatelny wpływ na wygląd. Cera staje się promienna, zdrowa, dzięki czemu dieta ta jest także nazywana dietą długowieczności. Wdraża się produkty sirtuinowe, które dostarczają potrzebnych polifenoli, witamin, minerałów, błonnika tym samym odżywiając cały organizm.

Co to są sirtuiny?

Najprościej sirtuiny to białka znajdujące się w naszym organizmie. Mają zdolności do aktywowania genów długowieczności, odpowiedzialnych za procesy starzenia się oraz poprawny metabolizm, zdrowie, urodę, przy okazji wpływając na redukcję tkanki tłuszczowej. Najbardziej odpowiednim sposobem na ich dostarczenie organizmowi jest picie koktajli z niską kalorycznością, przygotowanych na bazie owoców i warzyw. Przygotowanie diety sirt można pozostawić własnym możliwościom lub zamówić już gotową na stronie firmy cateringowej Light Catering, gdzie jest dostępna w trzech etapach. To bardzo wygodne, wręcz komfortowe rozwiązanie, jako że gotowa dieta dostarczana jest pod wskazany adres.

Co powinno się jeść na diecie sirt?

W jadłospisie podczas stosowania diety sirt nie powinno zabraknąć:

  • owoców, a w tym jabłek, truskawek, cytrusów, jagód, daktyli, leśnych owoców;
  • warzyw takich jak czerwona papryka, papryczka chili, lubczyk, natka pietruszki, czerwona cykoria, seler naciowy, czerwona cebula, rukola;
  • napoje, z których warto wybrać wodę, herbatę zieloną, czarną i białą, czerwone wino, kakao;
  • oraz pozostałe produkty jak oliwa z oliwek, kapary, orzechy włoskie, kurkuma, kasza gryczana, soja.

Jeśli chcesz, aby dieta zadziałała, jak u Adele koniecznie trzeba wykreślić z jadłospisu cukier, słodycze, wszystkie słodkie napoje, fast-foody, białą mąkę, jak i produkty, które się z niej robi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *