Ile kosztują meble na wymiar do łazienki?

Meble łazienkowe na wymiar to ciekawa alternatywa dla gotowych produktów dostępnych w dużych stacjonarnych sklepach. Różnią się od nich przede wszystkim możliwością dokładnego dopasowania do potrzeb osoby zamawiającej. Dzięki nim nie ma ryzyka, że cokolwiek będzie niedopasowane, a kanty szaf i szafek będą nieestetycznie wystawały.

 

Dlaczego warto zainteresować się meblami na wymiar?

W małych łazienkach sprawdzą się jedynie kompaktowe szafki do przechowywania, duże pomieszczenia nie mają takich ograniczeń, stwarzają za to niesamowite możliwości indywidualnej ekspresji. Dzięki meblom na wymiar przestrzenią w łazience można dowolnie manipulować, niezależnie od metrażu, co sprawia, że każda realizacja jest lepiej dopasowana do indywidualnych potrzeb, niż w przypadku gotowych produktów.

Meble na wymiar to jednak nie tylko precyzja wykonania, ale także styl. Do wyboru jest wiele możliwych frontów szafek. Warto dobrać ich kolor do kafelków, aby stworzyć spójną kompozycję, a także zainteresować się odpowiednim oświetleniem. Wtedy możliwe będzie osiągnięcie idealnego efektu — w łazience ogromne znacznie pełni nastrój.

Jeśli interesuje Cię tylko w pełni dopasowana do indywidualnych potrzeb łazienka, meble na wymiar będą idealnym rozwiązaniem. Dzięki nim poczujesz się we własnym mieszkaniu, jak w prawdziwym spa.

 

Z jakimi kosztami wiąże się zakup mebli na wymiar?

Całkowity koszt wyposażenia łazienki w meble na wymiar zależy od kilku istotnych czynników. Żeby móc sporządzić dokładną wycenę, najpierw warto się zastanowić, co konkretnie będzie potrzebne do uzyskania pożądanego efektu. Z jakiego materiału ma być zrobiony blat (kamień lub płyta)? Jakie wymiary mają mieć konkretne szafy i szafki? Czy w planach jest również zabudowywanie pralki?

W zależności od odpowiedzi na powyższe pytania cena będzie się oczywiście wahać. Można jednak przyjąć, że standardowe wyposażenie łazienki kosztuje około 5000 złotych i z taką świadomością należy się zgłosić do naszych ekspertów, aby przeprowadzili precyzyjne wyliczenia i podali koszty określonej realizacji. W przypadku, kiedy nie dysponujesz całą kwotą, możemy ją rozłożyć — kup meble na raty w Expertmeble i ciesz się pięknym pokojem kąpielowym jak najszybciej.

 

W jaki sposób zamówić meble na wymiar?

Realizujemy piękne meble. Szczecin jest naszą najbliższą lokalizacją. Aby zamówić, odezwij się do nas. Przed rozpoczęciem realizacji nasi eksperci muszą dokładnie zmierzyć pomieszczenie i zaznaczyć wszystkie nietypowe elementy architektoniczne we wnętrzu. Następnie powstaje dokładny projekt uwzględniający rodzaj, wielkość i rozstaw mebli. Na końcu planuje się wszystkie mniejsze elementy konstrukcyjne, takie jak prowadnice i zawiasy. Nie bez znaczenia pozostaje też materiał, z którego mają być zrobione meble.

Jeśli interesują Cię meble łazienkowe na wymiar Szczecin zaś jest preferowanym miejscem dostawy nie wahaj się i skontaktuj się z naszymi fachowcami, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces zakupowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *