TOP5 najchętniej kupowanych misek wc według sklepu www.lazienkiabc.pl

Podwieszane miski WC cieszą się ogromną popularnością od dobrych kilkunastu lat. Wybierane są przede wszystkim ze względu na estetykę, ale nie tylko. Nie można zapomnieć, że miski podwieszane WC są także modelami wyjątkowo funkcjonalnymi oraz takimi, które pasują niemal do każdej łazienkowej aranżacji. Jeśli zastanawiasz się, które miski WC są chętnie wybierane przez ekspertów projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

 

Czym należy się kierować podczas wyboru podwieszanej miski WC?

Na rynku znajduje się szeroki wybór misek WC. Niestety nie o wszystkich możemy powiedzieć, że są godnymi polecenia. Wiele misek WC “no name”, takich które znajdują się w marketach zostało wykonanych z materiałów niskiej jakości, które nie tylko mogą po jakimś czasie zacząć żółknąć, ale także są problematyczne podczas czyszczenia i ogólnie mało komfortowe. Z pewnością korzystniej jest wybrać miski WC, które pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów, takie o których bez problemu możemy zapoznać się z opiniami użytkowników.

W sklepie łazienkabc.pl znajduje się ogromny wybór misek WC dobrej jakości, markowych. Warto wspomnieć, że we wspomnianym sklepie miski WC, które pochodzą od znanych producentów znajdują się w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Sklep wiele z oferowanych modeli posiada w magazynie podręcznym, dzięki czemu realizacja zamówień jest szybka. Na wyróżnienie z pewnością zasługują miski WC renomowanych producentów takich jak: Roca, Geberit, Koło, Cersanit, Deante czy Massi.

lazienka

Bezkołnierzowe miski WC – jakie warto wybrać?

Miskami, które zasługują z pewnością na wyróżnienie są modele bezkołnierzowe. Kołnierz wewnętrzny, który znajduje się jeszcze w niektórych modelach przede wszystkim jest miejscem, w którym mogą gromadzić się i namnażać groźne dla zdrowia drobnoustroje. Poza tym zazwyczaj powierzchnia właśnie pod kołnierzem nie jest szkliwiona, z tego względu nie jest też bezproblemowa podczas czyszczenia. Poza tym miski bezkołnierzowe można nie tylko efektywniej spłukać, ale też robi się to skutecznie, przy użyciu mniejszej ilości wody.

W sklepie lazienkiabc.pl do najbardziej popularnych misek WC zalicza się:

  • Miska WC Deante Peonia, jest to model bezkołnierzowy, który ze względu na estetykę sprawdzi się w praktycznie każdej łazienkowej aranżacji.
  • Miska WC Cersanit Virgo – model ten posiada lekko zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu pasuje do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.
  • Miska WC Cersanit City Ova l – miska ta w ofercie sklepu lazienkiabc.pl sprzedawana jest razem z wolnoopadającą deską slim. Całość została wykonana z trwałych materiałów.
  • Miska Cersanit Crea – model ten idealnie pasuje pod względem designu do całej serii Crea. Pozwala stworzyć wnętrze niebanalne i niezwykle funkcjonalne.
  • Miska myjącą Roca Inspira – coraz większym powodzeniem cieszą się w Polsce miski WC myjące, jedną z nich jest wspomniana miska Roca Inspira. Model ten wyposażony jest w szereg funkcjonalności, dzięki którym korzystanie z sanitariatu jest niezwykle komfortowe.

One thought on “TOP5 najchętniej kupowanych misek wc według sklepu www.lazienkiabc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *