Mobilna wulkanizacja Warszawa

Mobilna wulkanizacja Warszawa to profesjonalna pomoc na drodze. W przypadku problemów z ogumieniem na trasie wystarczy, że skontaktujesz się z warsztatem, a firma wyśle do Ciebie swoich pracowników.

Jak działa mobilny serwis opon?

Kompleksowy mobilny serwis opon zapewnia naprawę ogumienia oraz wymianę opon w podczas awarii na trasie lub najbliższym otoczeniu klienta. Klient dzwoni do warsztatu, a następnie podaje swoja lokalizację. W przypadku nagłych problemów serwis wysyłany jest od razu lub na prośbę może się wstawić w wyznaczonym miejscu o określonej godzinie.

W razie potrzeby przez warsztat prowadzona jest również sprzedaż opon pozwalająca na błyskawiczną sezonową wymianę opon, a także ich przechowalnia.

Szybka wymiana opon to gwarancja na to, że nie stracisz dużej ilości czasu na samodzielne prace lub szukanie najbliższego serwisu. Dzięki umiejętnością pracowników wszystkie czynności zajmuje dosłownie chwilę, a Ty będziesz mógł cieszyć się powrotem na trasę.

Całodobowy mobilny serwis Warszawa

Pracownicy do wymiany opon przyjeżdżają przez całą dobę. Bez względu na porę dnia lub roku, nawet w święta możemy liczyć na wsparcie. Pomoc z dojazdem do klienta możliwa jest w Warszawie oraz najbliższych okolicach. Jeżeli znajdujemy się w większej odległości, warto jest zadzwonić na centralę warsztatu i dowiedzieć, jakie są szanse na pomoc.

Koszty poniesione przy mobilnej wulkanizacji są wiele mniejsze niż w przypadku, kiedy byśmy musieli jeździć i szukać stacjonarnego miejsca, które nam pomoże.

Mobilna wulkanizacja Warszawa zapewnia w pełni specjalistyczne podejście do każdego zlecenia. Zgłoszenia przyjmowane są zarówno od osób prywatnych jak i firm. Na wsparcie mobilnego serwisu opon mogą liczyć właściciele aut osobowych, samochodów ciężarowych oraz mobilnego sprzętu budowlanego lub rolniczego.

Awaria ogumienia może trafić się każdemu w różnych sytuacji. Wybierz mobilną wulkanizację i nie trać swojego cennego czasu rodzinnego lub służbowego.

W trosce o bezpieczeństwo klienta

Naprawa lub wymiana opon przeprowadzana jest w pełni profesjonalnie przez fachowców z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie. Kompleksowe usługi sprawiają, że klient może oczekiwać pomoc najlepszej jakości. Wszystkie narzędzia oraz materiały używane podczas pracy są nowe i wcześniej testowane, dzięki czemu ich awaryjność jest dużo mniejsza.

Naprawa ogumienia oraz wymiana opon połączona jest ze specjalistycznym wyważaniem koła, tak by klient mógł mieć pewność, że wróci na drogę bezpiecznie. Przeprowadza się je dzięki nowoczesnemu urządzeniu Hunter Road Force Elite, który daje obraz pełnej diagnostyki koła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *