Wypróbuj mikronakłuwanie Dermapen4 i dowiedz się, jak szybko i skutecznie możesz pozbyć się blizn!

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Medycyna estetyczna pozwala na ogromny zakres zabiegów, które już od dawna nie są kojarzone z bólem i są bardzo skuteczne. Zabieg oparty na technologii drobnych mikro nakłuć pozwala na wprowadzenie odpowiednich substancji w głąb skóry. Sprawdź, czym jest zabieg Dermapen4 i w jakim celu można go użyć.

Co to jest Dermapen4?

Jeśli interesuje cię najnowsza technologia, to urządzenie Dermapen4 właśnie do takich należy. Służy do precyzyjnego mikronakłuwania skóry przy pomocy cienkich molibdenowych pulsujących igieł, które tworzą w skórze mikrokanały pomagając w dostarczaniu do naskórka i skóry właściwej substancji czynnej, oraz wywołując kontrolowany stan zapalny w skórze.

Jakie zabiegi można wykonać przy użyciu urządzenia Dermapen4?

Dzięki urządzeniu Dermapen4 można wykonać zabiegi odmładzające i lecznicze na:

  • brzuchu;
  • twarzy;
  • szyi;
  • dekolcie;
  • dłoniach;
  • pośladkach;

Derpamen4 wykorzystywany jest także do pobudzania procesów regeneracyjnych, również na skórze głowy, stymulując odnowę oraz odrost włosów poprzez mikronakłucia. Zabieg nazywany jest mezoterapią mikroigłową.

Szybkie i skuteczne usuwanie blizn

Likwidacja blizn oraz rozstępów kojarzona długo była z zabiegami inwazyjnymi i bolesnymi. Dziś dzięki najnowszej technologii Dermapen4 można zapomnieć o bólu, a zabiegi z jego użyciem przynoszą zadowalające efekty. Zabieg poprzedza konsultacja – warto skorzystać z Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address w Warszawie – dzięki konsultacji ustala się obszar, na którym będą przeprowadzane mikronakłucia. To właśnie mikrouszkodzenia utworzone przez igły pozwalają na skuteczne wprowadzenie składników aktywnych, które korzystnie wpływają na:

  • krążenie krwi i limfy;
  • regenerację;
  • ogólne napięcie skóry.

Urządzenie Dermapen4 zostało wielokrotnie nagradzane, w tym między innymi za Najlepszy Profesjonalny Instrument Odmładzania Skóry w Las Vegas na The Aesthetic Awards. Z zabiegów korzystają gwiazdy kina i celebryci.

Jak skóra wygląda po zabiegu?

Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona, na skórze mogą pojawić się małe ślady krwi w postaci kropek. Jest to zjawisko zupełnie naturalne, a skóra bardzo szybko po zabiegu się regeneruje. Pacjentki chwalą zabieg, określając w nim wysoką skuteczność efektów, nie narzekają też na ból. Dermapen4 to urządzenie bezpieczne obarczone niskim ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych.

Zabieg z użyciem Dermapen4 nie wymaga specjalnego przygotowania, nie powinno się jednak dzień przed zabiegiem spożywać alkoholu, ani innych substancji odwadniających oraz na trzy dni przed nie można spożywać niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym na przykład Ibuprofen czy Ketonal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *